Kdo je Online

Právě přítomno: 60 hostů a žádný člen

4108941
Dnes
Včera
Týden
Minulý týden
Měsíc
Minulý měsíc
Celkem
316
2742
15861
2865186
7613
70596
4108941

Your IP: 35.175.133.127
2020-07-04 02:25

 

Zázračné zprávy z vody

 

Článek o tom, jak voda odráží naše vědomí

Napsal Stace Sharp, USAVoda má pro nás velmi důležitou zprávu. Říká nám, abychom brali vážně náš pohled na sebe. Když se na sebe podíváme zrcadlem vody, zpráva se stává nečekaně krystalickou, jasnou. Víme, že lidský život je přímo spojen s kvalitou naší vody, jak v nás, tak i okolo nás.


Fotografie a informace v tomto článku odrážejí práci Masaru Emota, kreativního a vizionářského japonského výzkumníka. Pan Emoto vydal důležitou knihu, "Zpráva vody," složenou z objevů jeho celosvětového výzkumu. Pokud máte jakékoliv pochybnosti o tom, že vaše myšlenky ovlivňují vše ve vás i okolo vás, informace a fotografie zde uvedené, přejaté z knihy jeho publikovaných výsledků, změní vaši mysl a hluboce změní vaše domněnky.


Z Emotovy práce dostáváme skutečné důkazy o tom, že lidská vibrační energie - myšlenky, slova, ideje a hudba - ovlivňují molekulární strukturu vody, stejné vody, která tvoří více než 70% hmoty lidského těla a pokrývá stejné množství naší planety. Voda je jediný zdroj všeho života na této planetě, jeho kvalita a celistvost jsou životně důležité pro všechny formy života. Tělo je velmi podobné houbě a je složeno z bilionu komůrek, které obsahují vodu. Kvalita našeho života je přímo spojena s kvalitou vody.


Voda je velmi tvárná substance. Její fyzický tvar se snadno přizpůsobuje jakémukoliv prostředí. Ale její fyzický vzhled není jediný, který se mění; molekulární tvar se také mění. Energie vibrací okolí změní molekulární tvar vody. V tomto smyslu má voda nejen vizuální schopnost odrážet okolí, ale odráží své okolí také na molekulární úrovni.


Pan Emoto vizuálně zdokumentoval tyto molekulární změny ve vodě pomocí jeho fotografických technik. Nechá zmrznout kapičky vody a poté je zkoumá v temném prostoru mikroskopu, který má schopnost fotografovat. Jeho práce jasně demonstruje odlišnost molekulární struktury vody a vliv okolí na strukturu vody.


Sníh padá na Zemi po více než několik milionů let. Každá sněhová vločka, jak nám bývá sdělováno, má jedinečný tvar a strukturu. Po zmrznutí vody a vyfotografování její struktury, jak M. Emoto provedl, získáte neuvěřitelnou informaci o vodě.

Různé zdroje vody

M. Emoto objevil mnoho fascinujících rozdílů v krystalické struktuře vody z mnoha různých zdrojů a různých podmínek na planetě. Voda ze starých horských pramenů ukazuje nádherně tvarované geometrické vzory ve své krystalové podobě. Znečištěná a toxická voda z průmyslových a zalidněných oblastí a stojící voda z vodovodů a zásobovacích přehrad ukazují náhodně formované krystalové struktury.

Hudba

Po nedávné popularitě na poli hudební terapie se M. Emoto rozhodl zjistit, jaký vliv má hudba na strukturu vody. Umístil destilovanou vodu mezi dva reproduktory po dobu několika hodin a poté fotografoval krystaly, které se zformovaly po zmrznutí vody.

Myšlenky a slova

Poté, co viděli, jak voda reaguje na rozličné podmínky prostředí, znečištění a hudbu, se M. Emoto a jeho kolegové rozhodli prozkoumat, jak myšlenky a slova ovlivňují formování krystalů neupravené, destilované vody, s použitím slov napsaných v textovém procesoru (tj. na počítači) na papír a ten nalepený na sklenici s vodou přes noc. Stejný postup byl proveden s použitím jmen zesnulých osob. Vody byly poté zmrazeny a vyfotografovány.

 

....

Neupravená destilovaná voda             Láska a vděčnost                            Štveš mě, zabiju tě


Tyto fotografie ukazují neuvěřitelné odrazy vody, živoucí a silně odpovídající na každou z našich emocí a myšlenek. Je zcela zřejmé, že voda snadno přebírá vibrace a energii svého okolí, ať už toxického a znečištěného nebo přirozeného původního.

Výjimečná práce Masaru Emota je úchvatným projevem a výkonným nástrojem, který může navždy změnit naše vnímání nás samých a světa, ve kterém žijeme. Nyní máme hluboký důkaz o tom, že můžeme pozitivně uzdravit a transformovat nás a naši planetu myšlenkami, které se vybereme k myšlení, a způsoby, jakými tyto myšlenky převedeme na akci.

 

 

Téma:      Zajímavosti
Vydáno:   02. 06. 2009

 

Zdroj: http://www.pravdavceskychzemich.cz

 

 

 

Copyright © 2020 Matrix-2012.cz. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.