Kdo je Online

Právě přítomno: 90 hostů a žádný člen

4020622
Dnes
Včera
Týden
Minulý týden
Měsíc
Minulý měsíc
Celkem
1761
2046
11329
2785117
75178
107865
4020622

Your IP: 18.232.38.214
2020-05-28 16:11

  

 

Patrick Geryl a rok 2012

 

 

Vážení čtenáři,

Když  jsem se rozhodl před dvěma roky založit tento web, abych občany seznámil po dlouhých letech studií a bádání spojených s fenoménem 2012 se svým záměrem postavit podzemní město pro určitý počet obyvatel, jako možnou záchranu před jakýmikoliv kataklyzmaty, které mohou v blízké budoucnosti přijít, vůbec jsem neměl potuchy o nějakém Patricku Gerylovi. Krátce po založení webu jsem dostal od kamaráda knihu „Poselství Orionu“ a pro prostudování jsem byl jen utvrzen, že můj projekt má opodstatnění a závěry Patricka Geryla mě jen utvrdily o jeho naléhavosti.

Netvrdím, že jsem na 100% přesvědčen, že zrovna 21. prosince 2012 nastane Apokalypsa s totální destrukcí, jak popisuje Geryl. Ono asi tak, jak v každém člověku, hlodá červíček pochybností a chce se ubezpečovat, že nic nebude, že není možné, aby nastaly takové dopady, protože v jádru miluji lidi, rostliny, zvěř a celou planetu s jejími jedinečnými krásami, možná i jedinečnou v naší galaxii. Nechci si nějak připustit, že vše najednou zmizí a zanikne, ať už z jakéhokoliv důvodů kosmických sil, nebo zapříčiněné lidmi.

Jenže všechny studie za poslední roky naznačují a potvrzují úplný opak a tak se zrodil, ne jediný projekt možné záchrany. Můj projekt není výjimkou. Podobné projekty se realizovaly a realizují po celém světě stále více, ať už jsou za tím tajné projekty různých vlád, nebo soukromé iniciativy. Je jich mnoho a v různých modifikacích zájem o tuto aktivitu stoupá už mnoho let a to ještě ani nebyl natočen film „2012“.

Můj projekt se zrodil jako důsledek reálného uvažování na základě tisíce informací a prověřování, posouzení pouze zdravého nezatíženého rozumu. Jak říkám, je lepší být připraven, než nemile překvapen. Vůbec nic to nemá společného s jakýmkoliv hnutím, náboženstvím, sektářstvím, politikou či finanční spekulací, jak by si někteří mohli myslet. V porovnáním s tím, co by mohlo přijít, jsou to úplné malichernosti a nepodstatné věci. Nemají z mého pohledu smysl. Pokud si někdo myslí opak a hledá za rozumnou a opodstatněnou úvahou, vedoucí k jistému závěru nutnosti realizace takového projektu, jedná se pouze o zmatené a neinformované naivní jedince, kteří mají zdeformovanou mysl dnešní propagandou elitních struktur, chtějící uskutečnění plánů NWO. Budiž. Na rozdíl od nich, já nikomu nic nevnucuji, protože zastávám názor, že každý má právo si svobodně rozhodnout o svém osudu sám.

Konec konců, jestli takové projekty mají smysl a své opodstatnění, anebo jsou to jen nesmysly, může posoudit každý sám a v neposlední době bylo mnoho varování ve světě, jako například poslední nedávný výbuch sopky na Islandu. Nebylo to nic hrozného, ale bylo to jemné varování pro všechny, jak je celý ekosystém na této planetě nesmírně citlivý a jak stačí málo, aby to například zničilo celou Evropu. Ono by v podstatě stačilo si přečíst něco z historie o činnosti těchto sopek a vlivu na Evropu, a každému rozumnému člověkovi to musí být jasné. A tak nikdy neznáme hodiny a dne,  kdy přijde událost srážející nás na kolena. To si musí každý posoudit sám a za sebe.

Můj projekt Archy je pro upozornění na tomto webu v sekci „Projekt 3“. Rovněž článek úryvků z knihy Patricka Geryla „Poslové Orionu“ najdete v článku „Bude svět zničen v roce 2012?“, kde jsou uvedena základní fakta o předpokládané katastrofě.

Proč ale se znovu vracím k tomuto tématu a Patricku Gerylovi?

Když jsem prostudoval již zmíněnou knihu od tohoto autora, vyhledal jsem na internetu jeho web a napsal mu email. Po jisté době mě odpověděl a začali jsme trochu korespondovat. Měl jsem samozřejmě mnoho dotazů, i když podstatné bylo řečeno v jeho knihách, přednáškách i klipech, celkem známých na internetu. Z jeho knihy jsem se dozvěděl, tak jak mnoho čtenářů, že jeho plánem je postavit Archu v podobě moderně upravené lodi, která by měla odolat slapovým vlnám gigantických rozměrů. V podstatě jeho myšlenka byla i ztvárněna ve filmu „2012“. V naší korespondenci jsem mu odhalil vlastní projekt Archy, tedy vybudování podzemního města, dostatečně hluboko tak, aby tyto kataklyzmatické projevy neměly až takový vliv na možné přežití a stabilitu. Dobře jsem si uvědomoval, co vše by mohlo při takových změnách nastat. Nicméně jsem tvrdil, že slapové vlny by na rozdíl od jeho tvrzení byly vyšší než jak uváděl v knize 1,5 km. Já jsem předpokládal výšku vln minimálně dva kilometry, protože tyto vlny, jak obvykle u tsunami bývá se při přiblížení k pevnině zvedají a mohutní. Takové vlny opravdu při nadzvukové rychlosti 1500 km/h, opravdu doslova zhoblují až na pevné skalní podloží cokoliv, co stojí v cestě. Nevím, jestli je vůbec někdo schopen si představit a třeba spočítat, o jaké obrovské síly by tu v podstatě šlo.

Jsem přesvědčen, že nic na souši by nezůstalo suché a takové vlny by se převalily přes všechny kontinenty a souše po celé zemi z různou destruktivní silou, podle toho, jak by byly postupně překážkami oslabovány.

Podrobně jsem mu vysvětlil mé poznatky a plány projektu i argumenty proč. (Podrobnosti najdete v Projektu 3) Nicméně, i když jsem věděl, že uvažoval o nějakých alternativách v Jižní Africe, přesto v korespondenci trval na svém, že jeho alternativa Archy v podobě lodi je nejbezpečnější a můj argument Archy ve stabilní hornině aspoň 500 m  pod povrchem je nesmyslem, protože tlak slapových vln by rozdrtil takové podzemní zařízení. No budiž, nijak jsem ho dále nepřesvědčoval. A tím v podstatě naše dopisování skončilo.

Nejsem sice nějaký odborník, ale jaksi jsem si představil, co se asi bude dít s jakoukoliv byť specielní lodí, ale i ponorkou v té gigantické pračce vírů a vln při slapových popsaných vlnách, nehledě k tonu, že při takových rychlostech a obrovských silách je velice pravděpodobný jakýkoliv náraz na cokoliv pevného, a to nejen na pevninu, ale i veškerou pevnou hmotu šrotující v těchto gigantických vodních masách, nehledě k tomu, že takové smítko v podobě lodi, může být vtlačeno víry do velkých hloubek a tak může být rozdrceno i tlakem. Konec konců mnohé z toho bylo později naznačeno ve filmu 2012. A to se jednalo o celkem obrovské kolosy speciálních lodí, kterou by jistě Geryl nevlastnil a ani nepostavil, a na víc záběry ve filmu stejně neodpovídaly skutečnosti, která by jistě byla podstatně jiná. No, je to jen film. Realita bývá někdy podstatně jiná a v tomto smyslu daleko dramatičtější.

Nedávno jsem ale objevil článek o roku 2012, kde kromě jiného byly i nové články Patricka Geryla a odhaleny jeho nové záměry. Jaksi jsem byl překvapen, že jeho nové projekty jaksi jsou dost podobné mým záměrům a projektu Archy. Je podivné, jak rychle Geryl změnil své přesvědčení a dokonce si vybral podle jeho argumentů tu nejméně bezpečnou oblast Evropu, pro velké množství jaderných elektráren.

Člověk míní, čas mění. Já mu to nemám za zlé, naopak si myslím, že se rozhodl správně, Ale co mě nejvíce překvapilo, je níže uvedený článek a posuďte sami. Tak za dva roky má podle jeho argumentů a přesvědčení dojít k Apokalypse. A on uvažuje, že se bude soudit, nebo možná už podal žalobu na autory filmu 2012, protože ukradly jeho nápady. Připadá mě to trochu absurdní. Pokud má pravdu o závěrech konce roku 2012, jsou podle mého názoru nějaká autorská práva bezvýznamná, když jde o zásadní přežití lidstva na této planetě.

Je mu sice ke cti, že předpověděl mnoho věcí, které se už staly, jako objevení chodby záznamů v Gíze a Labyrintu nedaleko, přesně jak popsal. Nicméně tento objev vyšel jaksi naprázdno, protože se lidstvo nikdy nedoví, co bylo objeveno. Dr. Zahi Hawass nechal postavit kolem místa lokality chodby záznamů zeď a i když probleskly zprávy o nalezení podzemních prostor pod Gízou, nic se nestalo. Naopak, objevili se nějací záhadní vědci z USA  operující v této oblasti a dokonce údajně odvezli nějaké dva objemné disky a mnoho jiných věcí. Nikdo se už nedozví, co bylo nalezeno, objeveno a co se ztratilo. Tak je to i s Labyrintem. Po podrobném prozkoumání Gerylem v předmětné oblasti georadarem se dělaly nějaké archeologické průzkumy, které zřejmě nebudou nikdy zveřejněny a navíc oblast obsadila armáda, takže je naprosto nepřístupná.

Pokud měl Geryl na základě informací antických autorit pravdu a skutečně jde o nejvýznamnější objev v dějinách lidstva, zřejmě se nikdy nedozvíme, co tam bylo, nebo je. Myslím si, že Dr. Zahi Hawass je prodejná děvka a vůbec mu nezáleží, jestli tu jde o nějaký nesmírně důležitý poznatek pro lidstvo a že v podstatě nemá právo o takových věcech svévolně rozhodovat, protože takové nálezy patří celému lidstvu. To je ale jiný příběh na jiné téma.

Článek o kterém zde píšu a je uveden níže můžete sami posoudit a udělat si vlastní názor. Nicméně, nemíním následovat jeho příkladu, který považuji jak jsem napsal za absurdní.

Byl převzat a přeložen z: http://blog.2012pro.com/

 

Další článek v pořadí druhý z téhož webu se týká jiných podzemních krytů a ne už Patricka Geryla. Jde o zajímavé systémy podzemních staveb, které se realizují po celé Zemi a v mnoha státech. V současné době je velká expanze do Evropy. Jedná se o výrobky moderních podzemních krytů americké společnosti „ Radius Engineering International Inc., se sídlem v Dallasu, Texas - USA,  a jsou založeny na výzkumu a třicetiletých zkušenostech pro armádu. Má centrální zastoupení pro Evropu a samostatně i jednotlivé Evropské státy. Níže uvedený článek je firmy se zastoupením ve Španělsku a ukázaný realizovaný projekt. Je opravdu zajímavý.

I v naší České republice je pro tuto Americkou společnost zastoupení a i u nás se dají realizovat projekty bunkrů těchto různých typů. Otázka je jen, jak hluboko chcete sáhnout do kapsy. Projekty nejsou jen pro jednotlivé rodiny, ale pro celé komunity.

Zastoupení pro českou republiku má firma:  Podzemní kryty s.r.o. se sídlem Ostrava, Přívoz.

 

 

 

 

“Hollywood ukradl můj příběh apokalypsy ”

 

 

 

Během tří roků svět skončí. To je zpráva z nové Hollywoodské senzace filmu „2012“, který vpustily celosvětově kina od středy 11 Listopadu, 2009. “Ne to výmysl, ale smutná realita” říká Vlámský (Belgický ) autor a badatel Patrick Geryl (54). “V Prosinci v roce 2012 já budu bezpečně ukrytý v betonovém krytu ve vysokých horách Španělska Sierra Nevada spolu se 150 přežívajícími. My přežijeme pohromu, na rozdíl od zbytku světa.”

Belgické noviny ‘Het Laatste Nieuws (HLN )’ přinesl tento příběh vřed vydáním Emmerichova filmu ‘2012’.

Přílivové vlny, sopečné erupce a zemětřesení zničí naši planetu v průběhu několika hodin 21. Prosince 2012. Živelná pohroma je přímý výsledek tyčového posunu. “A gigantická sluneční bouře způsobí, že vnitřní jádro Země se zastaví a pak se začne otáčet v opačném směru”, říká Geryl. “Protože oceány reagují se zpožděním, tsunami ve výši dvou kilometrů (1.3 míle) se budou zvedat a všechno smetou. Sopky vybuchnou a Země se bude třást. Toto je konec světa jak my ho dnes známe.”

Výzkumník Geryl – “ukončil školu ve věku 18 let, ale vášnivě četl a zkoumal každou vědeckou publikaci už od 12 let” – byl první, kdo předpovídal soudný den. Z těchto důvodů musel rozluštit kód Mayů. Jejich astronomická teorie a jak rozluštil jejich tajemství je vysvětlena v jeho knihách ‘Proroctví Orionu’ a ‘Světová Potopa v roce 2012’.

 

Před rokem, se HLN dotazoval Geryla a vydal rozsáhlý článek v jeho novinách. S novým Hollywoodským filmem byl znovu objeven a také Americká média objevila Vlámského výzkumníka. NBC vlastní dvouhodinový dokumentární film ve kterém byl s Gerylem obsáhlý rozhovor. Také Kanadský CBC a Historický Kanál už uskutečnil významné zprávy s Gerylem. “Před čtyřmi roky jsem byl zobrazený jako extrémista a fantasta”, říká Geryl. “Vědci ignorovali mou práci a publikum se mně smálo. Ale nyní  náhle všichni mě začali brát více vážně.”

Tato změna se stala po dvou významných událostech. Nejdříve byl objeven gigantický podzemní labyrint v Egyptské poušti. ‘Největší zázrak starých časů byl popsaný autory takovými jako Herodotus a Plinius starší, zatímco dnešní archeologové nevěřili existenci tohoto labyrintu. V roce 2008 Geryl spolu s Louisem De Cordierem, dokázali existenci a lokalizovali labyrint, který je ukryt pod tlustou vrstvou pouštního písku. Toto byl obrovský objev pro lidstvo.

Druhá událost se datuje od letošního roku: Americká organizace pro kosmonautiku NASA publikovala v oficiální zprávě, „že v nějaké blízké době“ je očekávána velká sluneční bouře. “Podle NASA taková bouře by mohla zničit elektromagnetickou mřížku planety”, říká Geryl. “To by zničilo 90% Americké populace ve velmi krátkém časovém období. A tato informace nepřichází odemne,  ale přímo od NASA. NASA předpovídá, více nebo méně stejné, jako já jsem udělal před lety, ačkoli jejich sluneční bouře je ještě více destruktivní než má.” (směje) se Geryl.

Nyní když se objevil v kinech a divadlech celosvětově film „2012“, Geryl získává větší pozornost, ačkoli není docela potěšený s Hollywoodským filmem. “Já upřímně zvažují, že zahájím soud proti tvůrci filmu „2012“, stejně jako filmové studio”, říká. “Ve filmu sedm elementů, které byly okopírovány z mých knih. Můj Americký právník radil, abychom počkali s podání žaloby do okamžiku, než jsme měli příležitost sledovat film ve své celistvosti. Ale jestliže je jasné, že jsem byl okradený o mou práci, oni budou muset platit. To je jednoduché.”

Geryl bude jistě bude schopný používat výtěžek takového soudu, tak jak zahájil přežívající projekt spolu s Louisem De Cordierem. Ne tak, jak je ztvárněno ve filmovém deji, ale bude si moci koupit místo k přežití v projektu „SOL2012“ za 50,000 Euro (v přepočtu 75,000 USD). Tento projekt, který je zatím ve výstavbě, bude sestaven do komplexu vysoko ve Španělských horách Sierra Nevada. Geryl nám minulý rok řekl, že byl v horách Jižní Afriky, kde chtěl instalovat bunkr k přežití, kde byly ty nejlepší šance k přežití na tom kontinentu? “To je pravda. Já jsem navštívil několik míst v těchto místech, ale doslova každé místo nad 2000 metrů (1.3 míle) je přírodní rezervace. Vy nemáte šanci skoupit jakýkoliv pozemek.”

 

 

 

 

Oblouk Noaha

 

 

Proto byly  původní plány změněny. De Cordier – vedoucí přežívacího projektu – a Geryl nedávno navštívili hory Sierra Nevady na jihu Španělska, kde navštívili dvě možné místa pro realizaci jejich projektu. “Španělští architekti už načrtli plány a také jsme vyhledali konstrukční firmu, která se specializuje na takzvaný ‘domes’, který jsou kulaté monolitické formované stavby. Betonové zdi budou o síle více než jeden metr (přes 3 stopy) v průměru, které ochraňují mimo jiné i proti jadernému záření. Toto je důležité pro dobu pohromy v 2012, kdy všechna nukleární zařízení projdou destrukcí.”

‘SOL2012’ nebude jen umístění přežití Soudného Dne; projekt byl vytvořen v mnohem širším smyslu. “pokud by nebyla apokalypsa, my prostě děláme velkou oslavující party”, říká Geryl v úvodních textech websajtu, který oživil 11. Listopadu 2009. “SOL2012 se stane nejvyšším úložištěm a nejlepším chráněnou knihovnou na Zemi”, říká Geryl. “Kromě toho, všechny možné dostupné poznatky naší aktuální doby tištěného na papíru a na elektronických diskách, bude tam co největší paleta rozličných semen rostlin uložených v krytinu. My také jsme uvažovali o některých zvířatech. ‘SOL2012’ se stane moderním, důmyslným Obloukem Noaha. Zásadní účel, je umožnit přestavět civilizace v případě, že by to bylo vyžadováno po 21. prosinci 2012.” komplex bude schopný umístit až 150 lidí. Dospělý musí zaplatit 50,000 Euro (USD 75,000). “Není to levné”, připouští Geryl. “Tato cena zahrnuje potravinové rezervy na dva roky. Navíc projekt předpokládá i pokusit se pěstovat zeleninu a plodiny při umělém osvětlení. Vy nebudete nuceni každý den jíst astronautickou potravu.” (směje se) tento přežívající projekt dvou Vlámských lidí není jediný projekt na světě. “Například. V Jižní Africe a v Americe je nyní několik skupin, kteří staví místa k přežití. Nicméně, oni mají jen malou možnost přežití, jako všechny z těchto podobných projektů, které jsou postaveny ve výškách pod 2000 metrů (1.3 míle). Podle mých výpočtů, destruktivní vlny tsunami zničí všechno níže postavené.”

 

 

 

Dobré Umístění

 

 

Sierra Nevada je podle Geryla dobré umístění, protože v okolí nejsou žádná nukleární zařízení ani tam nejsou poblíž sopky. Nicméně je tam jedena chyba: “Je nesnadné zakoupení pozemků. Není to tak snadné, jako ve většině jiných bezpečných oblastí, také Španělsko v Sierra Nevada je v rozlehlé části chráněná přírodní rezervace. Toto je důvod, proč my zatím nevyřadíme z plánů Jižní Afriku.”

V projektové studii čteme, že De Cordier má dvě alternativní umístění: Namibie a pohoří Atlas v Maroku. Geryl je zatím zaneprázdněn ne jen v hledání proveditelného umístění, také hledá novou přítelkyni. Jeho ex-přítelkyně jej vyhodila před několika měsíci. Geryl má jistý malý problém, protože je bezdětný a chtěl by se rád stát otcem po apokalypse. “V krytu zůstane jen 150 zbývajících lidí, bude má povinnost k postarat se o rozmnožování”, říká. “Nedávno jsem si všiml, že děti se projevují mnohem více inteligentní než dospělí. Mnohé děti, hlavně dospívající děti, ptají se  mě a říkají, že mně věří, ale jejich rodiče se tomu prostě jen smějí. To je tak úzkostné, že slzy pokrývají mou tvář. Ale SCHVALUJI to, každý jednotlivec potřebuje si musí pro sebe určit, co dělat na konci v roce 2012. Pro mě je to přinejmenším uzavřený obchod.

 

Vlámský Přežívací Projekt: http://sol2012.com/

 

Film: http://whowillsurvive2012.com/

Geryl’s místo: http://howtosurvive2012.com/

 

 

 

 

Přežívající konec světa není levný:

 

Kdokoliv si chce rezervovat prostor v projektu  Patricka Geryla a Louis De Cordiera a uvažuje o přežití apokalypsy, potřebuje přijít se značnou peněžní částkou. Dole je ceník platný ke konci r. 2009. Poté budou ceny stoupat.

 

 

Cena (platný přes 31. Prosinci 2009):

Dospělí stáří 21-60:  50,000 Euro (USD 75,000)

Dospělí přes 60 věku:  75,000 Euro (USD 112,500)

Mladíci stáří 18-20:  30,000 Euro (USD 45,000)

Dospívající Děti stáří 13-17:  20,000 Euro (USD 30,000)

Dětský věk 6-12:  15,000 Euro (USD 22,500)

Dětský věk 2-5:  10,000 Euro (USD 10,000)

Děti (kojenci): 6,000 Euro (USD 9,000)

Letenka Bez Data: 200,000 Euro (USD 300,000)

 

Článek se souhlasem HLN, Dietert Bernaers, publikovaný 7. Listopadu 2009.

 

 

 

 

 

Přežívací Situační Plány Odkryty!

 

 

Nová Globální Důvěra (NGT ) zaujal Poloměrové Inženýrství vyvinuté pro přežívací místa v NGT v rozmanitých místech umístění připravující se pro 2012 pohromy. Kde jsou přesně tato přežívací místa stavěna Patrickem Gerylem, tvůrcem iniciativy, nechce říkat veřejnosti. Nicméně, existuje uzavřený kruh, kde je tento druh informací mnohem více specifikovaný (jděte do NewGlobalTrust.org).

 

Levi Boterdael, Prezident Poloměrového Inženýrství v Beneluxu vysvětluje, jak přežívací místa se přibližují k NGT přežívacímu projektu:

“Já doporučuji tuto první jednotku, která je postavena ve Španělsku která je Ethos ELITNÍ Domy. Moje první úvaha pro tuto strukturu, je vybudovat ji jako objekt s jakýmkoliv společenstvím, tam musí být “SHOW” dům, kde se lidé mohou sdružovat a vidět se, a dotýkat se něčeho velmi působivého. Ethos Domy budou působivé, s dvoupolohovou strukturou. Také, existují i jiné Domy, které jsou  vystavěny v USA, které můžeme použití jako příklady jiných komunit uskupených jinde na světě, a jsou stavěny z Ethos. Navíc, my nyní máme 3D filmy, které stály hodně peněz a vyvíjí v to, dát lidem opravdovou představu, jak vnitřek vypadá. Toto je také velmi důležité pro marketingový aspekt jako NGT, je zveřejněn v rozmanitých zemích, takových jako Španělsko, Maroko a několik míst v Africe. Ethos domy budou používány jako komunitní objekt a sklad zásadních databázi znalostí (knihy, semena, a jiné cenné položky k přebudování společnosti).”

 

 

Půdorys Plánu Dome objektu:

 


 

 

Spojitosti:

“Stavba začíná mýtinou, a v každém stádiu, jsou obrazy ukazující aktuální stavbu, která začala, bude tam významné navyšování pozornosti a požadavků ze strany komunity….a možné tvoření pro jiné společenství jinde na světě. Nastane “Domino efekt”. Nicméně, VŠICHNI budou začínat první základní strukturou.

Poloměrové Inženýrství “VOLBA” komunity, by měla být základní komunitní konfigurace, s Ethos ELITNÍ Domy, jako první východisko. Pamatujte si, že základní dům který bude vystavěn, bude taky bezprostředně plně funkční, dokonce jestliže tam budou později připojovány další struktury. Také, my můžeme přidat různé struktury, podle toho, jak se projekt bude vyvíjet. Ačkoli budeme začínat plány konfigurace VÝBĚROVÉ komunity, nebude to konečné finále ve výsledku, jak se konfigurace může vyvinout. BUDE nutné předložit jasnou představu, co vidíte vidíme jako nejlepší (v tomto bodě) a doporučené konfigurace. Při mnoha konfiguracích bude debata jen vést k debatě, s žádným výsledkem. Tak, VÝBĚROVÁ konfigurace poskytuje jasnou vizi s východiskem pro Ethos Dome, jako první krok.

Ethos Elita, může být vyráběna na 40 PSI strukturální úrovni pevnosti. Jako referenční bod, 10 psi se rovná zemětřesení z 8.5 Richterovy stupnice. 40 Psi struktura bude schopná odolat extrémně těžké seismické aktivitě (více jak 10 Richterovy stupnice). Toto je silné zemětřesení!”

Podle zástupců Nové Globální Důvěry, prohlašuje že 100 míst bude dostupných. Toto není levný projekt, asi kolem 100.000 euro na hlavu! Nemyslete si, že toto je možnost jen pro milionáře, už mnoho lidí projevilo zájem o účast na této zásadní iniciativě.

 

 

Tak jak je vidět, ve Španělsku to rozjeli naplno. Uvidíme, jak bude reagovat Česko. Snad nebude opět poslední.

 

 

A teď něco ze špinavé politiky a co se děje za zády občanů. Otázka je, jestli chcete věřit a brát vážně informace uvedené níže v článcích. Osobně si nemyslím, že jde o nějaké výmysly, nebo výpovědi deformovaných blbců.

 

 

 

 

2012 - Podzemní k přežití utajeno – Norský politik hovoří o přežití globální katastrofy, kterou plánují ve vládě v Norsku

 

 

Osoba, která psala tuto zprávu nám ji podepsala vlastním jménem, (které jsme ověřili), a přiložila množství fotografií s Premiérem Norska a (odděleně) s Benazir Bhuttovou. Jsme si jistí jejich pravostí, ale vy jistě pochopíte, že nemůžeme odhalit jeho skutečné pravé jméno nebo vydávat nějaké fotografie bez jeho souhlasu.

Obsah této zprávy, jestliže je pravdivý, by mohl být velké důležitosti.

_____________________________

 

 

sem Norský politik. Rád bych řekl, že se stanou náročné věci od roku 2008 až do roku 2012.
Norská vláda staví více a více podzemních základů a vše utajuje. Když se jich na to zeptáte, oni prostě odpoví, že to je pro ochranu lidí Norska. Když se zeptám, kdy je naplánováno dokončení, odpoví “koncem 2011”.

 

Izrael také buduje stejná zařízení a také mnoho jiných zemí.

 

Můj důkaz, že to, co říkám je pravdivé je na fotografiích. Já jsem je poslal všem různým ministrům, se kterými já inklinuji a setkávám se s nimi a seznámil je s informacemi. Oni o tomto znají všechny podrobnosti, ale nechtějí polekat lidi, nebo vyvolat masovou paniku.

 

Planeta X přijde, a Norsko začalo s uskladňováním potravin a semen v Svalbardské oblasti a v arktickém severu  z NAŠÍ a EU pomocí a celé oblasti kolem Norska. Oni zachrání jen ty, kteří jsou síly elity a ti, co se můžou podílet na novém budování: doktoři, vědci, a tak dále.

 

Pokud jde o mě, já už vím, že před rokem 2012 odejdu do oblasti Mosjoen, kde máme hluboké podzemní armádní zařízení. Tam jsme rozděleni do sektorů, červený, modrý a zelený. Známky Norské armády jsou již k nim dané a tábory už byly dávno postavené.

 

Lidi by měli snadno na povrchu zemřít a někteří nedostanou žádnou pomoc vůbec. Plán je že 2,000,000 norských obyvatel bude v bezpečí, a zbytek zemře. To znamená, že 2,600,000 zahynout přes den do noci z neznalosti co dělat.

 

Všechny sektory a archy jsou mezi sebou propojeny tunely a vybavené železničními vozy, které vás přepraví z jedné archy do druhé. To je i proto, aby mohly být ve spojení mezi sebou. Jen velké dveře je oddělují tak, aby sektory nebyly kompromitovány v nějaké záležitosti.


Jsem moc smutný. Často pláču pro jiné, protože vím, že mnoho lidí se to dozví příliš pozdě, a pak to bude pro všechny brzký konec. Vláda lhala lidem od roku 1983 až do tohoto okamžiku. Všichni vedoucí politici v Norsku jsou o tomto informováni, ale nemají vůli to lidem říct a veřejnosti - protože oni se obávají v tomto případě, že by se nedostali do  NOAH 12 železničních vagónů, které je mají přepravit do míst archy, kde budou v bezpečí.

Pokud oni nikomu neřeknou, že je čeká jistá smrt. Ale já se o sebe více nestarám. Lidstvo musí přežít a druh musí přežít. Lidé musí znát pravdu.


Všechny vlády na světě jsou si tohoto vědomé a oni jen říkají, že se nic nestane. Pro ty lidí, kteří mohou zachránit sebe, mohu jen doporučit dosah k vyšším základnám a najděte jeskyně na vysokých místech, kde můžete mít potravinové sklady přinejmenším na pět roků s konzervovanými potravinami a trvanlivou vodou. Pilulky proti ozáření, ochranný oblek s maskou jsou také vhodné, pokud váš rozpočet to připustí.


Naposledy já říkám, Bože pomáhej nám… ale Bůh nám nebude pomáhat, já to vím. Jen každý člověk individuálně sám za sebe to může změnit. Probuďte se, prosím…!


Mohl jsem použít jiné jméno, ale nejsem už z ničeho vystrašený. Když znáte jisté věci, stanete se neporazitelní a žádné ublížení nemůže k vám přijít, když vy víte, že je brzy konec.


Já vás ujišťuji na 100%, že se tyto věci stanou. Zbývají jen čtyři roky příprav pro konečnou hru. Zajistěte si zbraně, a založte přežívající skupiny a místa, kde vy můžete být v bezpečí s jídlem na nějaký čas.


Jen se rozhlédněte: oni staví podzemní základy a zahrají to do ztracena. Otevřete vaše oči, lidé. Žádáte-li vlády o vysvětlení, co budují, oni budou je říkat “Oh, to je jen uskladnění pro potraviny a zásoby”, a tak dále. Oni vás oslepí výmysly.


Známky cizí přítomnosti jsou tam také, a já často vidím, jak Norští elitní politici nejsou to, co oni říkají, že oni jsou. To vypadá, jako když jsou řízeni v každé myšlence, a co oni musí říkat že je správné, a mají takové chování. Je mě jasné, kdo oni jsou, a kdo oni nejsou. Vy můžete to vidět v jejich očích a v jejich myslích.


Pamatujte si, že ti, kteří žijí kolem městských oblastí v roce 2012, jsou ti, které to zasáhne nejdřív a začnou umírat mezi prvními. Později armáda očistí v této hře zbytek a oni mají instrukce zabít kohokoliv, jestliže nastane nějaký odpor a přemístí je do táborů, kde každý bude označen číslem a cedulí.

 

Já také vidím, že Benazir Bhuttová hájila vaše zájmy. Její smrt byla tragická. Já jsem se s Benazir setkal, jak vy můžete vidět na fotografiích. Také budete vidět z fotografií, které já mám, že jsem se setkal s množstvím jiných pozoruhodných politiků a světových vůdců.
Veřejnost nebude vědět, že náhodou přichází samotný konec, protože vláda nechce vyvolat masovou paniku. Všechno se stane v tichosti a vláda jen zmizí.

 

Ale já říkám toto: nejdou tiše do noci. Vyžadujte opatření, aby byly vaše rodiny v bezpečí. Sdružte se spolu s jinými. Pracujte spolu a nacházejte si cesty, jak řešit všechny tyto problémy, které jsou před vámi.

 

Srdečný Pozdrav


[Jméno a prokázání totožnosti dodávalo]

http://projectcamelot.org/norway.html

 

 

 

 

 

Na uvedeném webu byl ještě doplňující informace a výpověď jednoho svědka, které jsem považoval za celkem důležité k doplnění. Zde jsou jen stručné výtažky:

 

 

O „planeta X“ jsem se dozvěděl všeho, co jsem nevěděl doposud. Vláda o tomto ví a brání podat informace veřejnosti. Oni sledují tento objekt už dlouho a dostali první varování z USA.

Já vím, že v Norsku existuje 18 základen. Nevím jak hodně jsme v nebezpečí, protože já nejsem vědec, ale co já vím je, že před rokem 2012 i jiné vlády se chystají odejít do podzemních základen, které stavěly za posledních 40 či 50 let.

Jestliže se tento nebeský objekt přibližuje, bude hodně problémů na povrchu Země. To je vše co vím. To je důvod, proč vlády přejdou do ilegality.

Jestli nastane taková událost, oni ujišťují, že pět roků nebo víc, budou muset strávit pod zemí aby se vyhnuli důsledkům. Oni ví, že to je bezpečný čas k tomu, aby se vynořili, a pak budou znovu budovat. Bylo nám jen řečeno, že my musíme opustit povrch před rokem 2012 a že tam je v prostoru něco, co by mělo způsobit obrovské ničení.

* nevím jestli jde o hrozbu ze samotného Slunce. Já nejsem tak moc znalý vědních věcí. Já právě jen říkám, co jsem viděl a nic více.

Já nepotřebuji toto vytvářet či vytvářet hromadnou paniku. Já jen chci říct veřejnosti, co má přijít, a udělal jsem z mé strany co je v mých silách.

Jsou na tomto světě věci, které nejsou známé veřejnosti. A zde je jedna věc, o které mohu říct vše:


Buďte připraveni a mějte víru v sebe. Nespoléhejte a nemarněte víru ve vlády, které jsou marné. Věřte jen sobě.


Přítel

 

 

Jeden z mých přátel, který pracoval pro NSA po dobu několika let, také mě poskytl jistou ohromnou a udivující informaci, týkající se podzemních základů a jiných aktivit vlád.


On potvrdil, že tam je kolem mnoho těchto základů a že v části některých z nich, oni dělají nějaké velmi cizí experimenty a výzkumy, příbuzné s věcmi, jako je cestování časem, cesty do jiných rozměrů, cizí technologie atd. a on samotný byl v procesu obnovy cizích kosmických lodí a práci na počítačových simulacích za tímto účelem. Ukázal mi komplexní počítačem vygenerovaný materiál příbuzný s tímto, stejně jako ilustrace této kosmické lodi.


Řekl, že právě teď vlády jsou v kontaktu s Marsem, a dokonce má takový „Stargates“ pro spojení s Marsem tak, aby tam mohli cestovat za několik sekund, namísto používaných kosmických lodí. Také tvrdil, že aktuálně pracují na přeformátovaní povrchu Marsu - toto znamená, vytvoření Marsu vhodného a možného místa pro lidi k tomu, aby tam lidé mohli žít. Právě teď, Mars je více nebo méně, na povrchu mrtvý, ačkoli zdá se tam je nějaký životní pod zemí.

 

 

 

 

To je letecký snímek Baneheia v Norsku, kde je pod zemí aktuální základ umístěný v hoře. Toto je nahoře levý obrazu dole. Já jsem udělal purpurový kruh v umístění vstupu.

 

Tato pravoúhlá struktura je vstup, který vede k hoře. Bílá struktura vpravo, je nějaké jiné stavení, které já považuji za související, jak dostali tuny antén a satelitní paraboly na povrch atd. a jiná neznámá zařízení.

 

 


 

Jak vy vidíte, to je velká hora, s jezery na povrchu, jak hluboko uvnitř jde do hory, lze jen spekulovat.

 

 

 

 

 

Také všimněte si, že Gimlemoen a Baneheia hory jsou velmi blízký, jen oddělený řekou. Jestli je nějaké podzemní spojení a vůbec zda bylo vybudované mezi zařízeními v Gimlemoen a příslušenství v Baneheia hoře pod řekou, nemám žádnou představu, ale jak jsem se zmínil, našel jsem „bunkr“ jdoucí dolů hluboce pod zemí, vedoucí k místnosti s obrovskými železnými dveřmi, které bylo nemožné otevřít. Toto bylo v Gimlemoen, a místnost byla pokrytá na podlaze půl metrem vody.

 

 

Také jsem objevil něco, co vypadá jako větrací otvory uprostřed lesa na vrcholu této hory, o kterých si myslím, že poskytují vzduch do základu dole. Otvory jsou umístěné spíše v nepřístupných oblastech a daleko od jakýchkoliv cest. Oni vypadají takto, až na to, že jsou více moderní.

 

 

 

Převzato:  http://projectcamelot.org

 

 

Článek zpracoval a upravil Gaspar


 


Copyright © 2020 Matrix-2012.cz. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.