Kdo je Online

Právě přítomno: 70 hostů a žádný člen

3551113
Dnes
Včera
Týden
Minulý týden
Měsíc
Minulý měsíc
Celkem
2439
2778
5217
2320560
22299
101565
3551113

Your IP: 3.229.122.219
2019-12-09 19:11
Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Něco na vysvětlenou k samotným projektům 2 a 3  

Pokud jste pozorně četly projekty, je rozdíl mezi projektem 2 a 3 i když mají stejný cíl. Vybudovat objekty záchrany pro co největší počet občanů tohoto státu, protože stát sám to nechce udělat, musíme to udělat sami. K tomuto účelu, aby to mělo právní formu, bude v co nejbližší době založeno Občanské sdružení. Toto bude mít za cíl získat do své správy nebo majetku v projektu 2. co nejvíce objektů vhodných jako úkryt od státu. Tyto prostory se z vlastních prostředků přebudují (zmodernizují) pro účely záchrany vlastních členů sdružení a jejich rodinných příslušníků. Finanční prostředky, OS, dotace, příspěvky apod. nemohou k realizaci projektu stačit, to zcela jistě. Proto budou použity doplňující finance z nadací nebo ze soukromých zdrojů. Vím jak a kde je získat. Podotýkám, že nejde o malé částky!

  

V projektu č.3 je to jiné. Napsal jsem to, jedná se čistě o soukromý projekt.  Proto i přísná kriteria výběru. V projektu č.3 je mimořádná nabídka, aukce pro prvních 3 - 5 – 10 členů, kteří mohou svoji účast  v podzemním městě vydražit v aukci, určitou částkou za osobu. Vyhrávají nejvyšší nabídky.

Tito lidé nebudou podléhat výběru a konkurzu, kde se musí nabídnout  profese, znalosti apod. a spoluúčast na vnitřním vybavení jako ostatní.

Uvedu příklad: Stomatolog má určitou odbornost a kvality, což je první předpoklad. Vede soukromou praxi a vlastní ordinaci i s vybavením. Jeho vklad je dvojí : odbornost a praxe, jako majetkový vklad je ordinace. Vybavení ordinace se nastěhuje do podzemí těsně před případnou katastrofou.

Lidé, kteří v počátku vydraží svou účast nemusí být nic a ničím nemusí nabízet žádnou profesi. Oni si účast zaplatili. Vydražená částka, která nebude nijak závratná (asi tak 2-3 miliony) v porovnání s dalšími investicemi zanedbatelná, bude použita ke spuštění programu č.3 a na prvotní náklady. Vše ostatní bude už financováno s jiných zdrojů. Pokud si tuto účast z nějakých důvodů tito lidé rozmyslí a budou chtít odstoupit od dohody během těch zhruba 3-4 let, budou jim vložené vklady vráceny. Rovněž, pokud se žádná katastrofa nebude dít.

 

 Ti, co projdou výběrovým řízením, nemají co vracet. 

 

Pokud se nechcete nebo nemůžete zúčastnit aukce a nabídnout určitou částku za osobu, musíte nabídnout profesi a své kvality, následně časem projdete výběrovým řízením. Aktuální seznam profesí ke vstupu do konkursu bude zveřejněn ve fázi spuštění projektu 3.

 

Pokud nemáte jedno ani druhé, spadáte do projektu č. 2. a máte šanci se časem zúčastnit výběrového řízení do projektu č.3. Ovšem základní podmínkou obou projektů je, stát se členem Občanského sdružení.

 

 Doufám, že jsem vám základní otázku o projektech vysvětlil.

Ostatní otázky, připomínky lze konzultovat v Chatu.

Copyright © 2019 Matrix-2012.cz. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.